Jsme venku

Děti a rodina

JSME VENKU

Můj záměr v fotografování není takový, že vezmu určitou scénu a předělám ji na perfektní. Mojí prací je, že vidím všechny ty krásy a vše, co se v děje v rodině a ukáži ji takovým způsobem, že budete skrze fotografii cítit…cítit vaši lásku, vaše děti, vaši celou rodinu.

Vidím ty hluboká propojení, tu úžasnou živost, co máte v rodině a dokáži ji obrátit v něco kouzelného, něco, na co budete vzpomínat celý život.

Nechci vás fotit proto, abych vám ukázala, jak byste mohli vypadat krásněji. Já vám ukáži, že právě takoví, jací jste, jste krásní…

Ano, tak jste totiž ve skutečnosti.

Neočekávajte ode mne klasické rodinné focení. Fotografování se mnou je zábavné, uvolněné, hravé a zároveň vás stále vedu, nenechám žádný moment uniknout a věnuji se všem, ale i každému zvlášť.

Z fotografování budete mít fotografie:

-celé rodiny

-mámy s dětmi

-táty s dětmi

-všech dětí dohromady

-každého dítěte zvlášť

-a nezapomenu na portrét maminky…

Pojďte se mnou si užít hezkou procházku po pěkných místech, kde se budete cítit dobře a kde si děti mohou dělat psí kousky, budeme se bavit, smát, ale také si sednete do trávy, nebo si na chvíli lehnete na deku a já pro vás vytvořím jedinečné fotografie. Vyfotím láskyplné okamžiky, ke kterým se budete rádi vracet a ukáži vám, že i vaše rodina se může změnit v umělecké dílo.